Caliss, poslední dopis

9. prosince 2011 v 23:12 | °Majdush° |  Caliss, protože život není pohádka
Milá Kate,
dnes jsem našla desky s dopisy, které jsem ti jako teenager psala. Dnes znamená o 15 let později. Ano, je mi již třicet. A co se za tu dobu změnilo? Jsem paní Kovaříčková. Ano, vzala jsem si Tadeáše, i přes dlouhé odloučení. Na rok odjel do USA, nechal mě tu. Samotnou.
Půl roku jsem byla na trávě. Hulila jsem jednoho jointa za druhým a střídala "partnery" jako ponožky. Proč vlastně píšu partnery...? Kate!!! Bylo to nejhorší období mého života!! To nebyli partneři! To byli jen takové známosti na jedno, dvě použití... Nikdy bych to už nechtěla zpátky. A navíc, zatímco všichni ti muži si mysleli, že je miluji, já myslela jen na jednoho. Pořád jsem v srdci i mysli měla Tadeáše. Nikdy jsem ho nepřestala milovat. No a pak se po roce konečně vrátil. O návratu mi napsal asi 5 měsíců předem. Stihla jsem s trávou i s pochybnými vztahy zkoncovat.
Tadeáš mě viděl takovou, jakou mě opustil. Víceméně. Dva roky jsme pak spolu žili. A po necelých dvou letech jsem otěhotněla. Tak jsme se vzali a koupili jsme si domeček se zahrádkou. Děti si mají kde hrát, a my kde relaxovat. Ale mohla bych říct něco o svatbě viď ??
No tak jednoho krásného dubnového dne jsme šli na procházku na jedno odlehlé místo v parku. Máme tam svůj strom, kam jsme vyryli L.D.+T.K. už jako středoškoláci. Někdy myslím ve třeťáku. No a když jsme obejmuli ten strom(to je takový náš rituál), sedli jsme si na lavičku pod něj, místo aby si sedl si klekl a požádal mě o ruku. No a já řekla ANO. A po čtrnácti dnech jsem zjistila že jsem těhotná. Ve druhém měsíci. Takže jsme se chtěli vzít co nejdřív. A to se nám podařilo. Nebyla to svatba jako z pohádky. Ale svatební noc byla... ZAJÍMAVÁ! Ale tím tě nebudu zatěžovat.
Když se nám v listopadu narodily dvojčátka, dvě holčičky, pojmenovali jsme je Kristýnka a Bětuška. Ano, Bětka je prostě dědičné jméno. Ned se nic dělat. Holkám jsou teď čtyři roky. Nebudu Tě zatěžovat tím, jak moc jsou šikovné, co umí a tak, asi by tě to nebavilo. Ale z Tadeáše je vážně skvělý táta. Pořád ho moc miluji. Ale vynechala jsem úplně Mirka... Oženil se s jednou o hodně mladší ženou. Mirkovi je 40, jí je 18. Je mi ho celkem líto, protože on jí miluje, kdežto ona ho jen využívá. A jak to vlastně vím? No... Nějak jsme se všichni zase spřátelili. Je to vážně fajn.
Ještě k mojí práci. Už rok nejsem na mateřské a mám vlastní Psychologickou poradnu. Vydělávám si celkem slušně, což se podepisuje na stavu našeho domu. Od doby, kdy jsme ho koupili máme vyměněná okna, a přistavěnou garáž. Na zahradě zas máme bazén a altánek s grilem.
Co víc říct... snad jen...
S láskou, tvoje Alžběta Kovaříčková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miw | 10. prosince 2011 v 9:07 | Reagovat

Hlavní je,že Liss má spokojenej život a rodinu :)
Mirka je mi líto, i když Liss předtím ublížil,nezaslouží si ženu,co ho jen využívá.
Je dobře,že se rodinný jméno dál dědí :D Dubšťí potřebujou zachovat tradici,co jim dala prabábi Alžběta :D
Jen je mi líto,že nevíme nic o Patrikovi,ale doufám,že se mu vedlo dobře...
Krásnej konec :)
Bravo, Majdi :)

2 Majdush | E-mail | Web | 10. prosince 2011 v 12:53 | Reagovat

Děkuju moc :-D Jsem ráda že jsi tak nadšená... A Patrik... no uvidíš ještě... :-D  :-D Nezapomněla jsem  na něj ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama